Weather Icon 12.6°C Partly Cloudy
A full list of football and rugby fixtures across the next four days (weather permitting)
Saturday 9th January 2016 @ 09:26 by Mark Phillip
Glossop Chronicle Sports

SATURDAY 9TH JANUARY:

NATIONAL LEAGUE NORTH:

Brackley Town v Alfreton Town

Bradford park Avenue v Nuneaton Town

Chorley v Corby Town

Curzon Ashton v Boston United

Gainsborough Trinity v AFC Fylde

Gloucester City v Stalybridge Celtic

Hednesford Town v Harrogate Town

Lowestoft Town v Worcester City

Solihull Moors v North Ferriby United

Stockport County v AFC Telford Utd

Tamworth v FC United

EVO-STIK PREMIER:

Barwell v Ilkeston FC

Colwyn Bay v Whitby Town

Darlington 1883 v Matlock Town

Frickley Athletic v Buxton

Halesowen Town v Blyth Spartans

Marine v Mickleover Sports

Ramsbottom United v Grantham Town

Rushall Olympic v Nantwich Town

Salford City v Skelmersdale United

Stamford v Stourbridge

Sutton Coldfield Town v Hyde United

Workington v Ashton United


EVO-STIK FIRST DIVISION NORTH:

Brighouse Town v Droylsden

Burscough v Witton Albion

Farsley Celtic v New Mills

Lancaster City v Harrogate Railway Athletic

Mossley v Ossett Albion

Northwich Victoria v Glossop North End

Ossett Town v Warrington Town

Prescot cables v Spennymoor Town

Radcliffe Borough v Kendal Town

Scarborough Athletic v Bamber Bridge

Trafford v Clitheroe

MANCHESTER PREMIER LEAGUE:

AFC Monton v Rochdale sacred Heart

Boothstown v Prestwich Heys

Old Altrinchamians v Dukinfield Town

Springhead v Wythenshawe Amateurs

Uppermill v Atherton Town

Walshaw Sports v Manchester Gregorians

Royton Town v Hindsford

CHESHIRE FA AMATEUR CUP:

Knutsford v Stockport Georgians


TUESDAY 12TH JANUARY:

EVO-STIK PREMIER:

Ashton United v Ramsbottom United

Skelmersdale United v Marine

DERBYSHIRE SENIOR CUP QUARTER FINAL:

Glossop North End v Belper Town

SATURDAY 9TH JANUARY:

NORTH LANCS/CUMBRIA DIVISION:

Aldwinians v Bolton

Aspatria v Upper Eden

Hawcoat Park v Ashton-Under-Lyne

Oldham v Fleetwood

Tyldesley v De La Salle (Salford)

Whitehaven v Silloth

Wigton v St Benedicts

CHESHIRE SOUTH:

Eagle v Ramsey (IOM)

Congleton v Trentham

Dukinfield v Oswestry

Knutsford v Marple

Linley v Manchester Medics

Vagabonds (IOM) v Heaton Moor

SOUTH LANCS/CHESHIRE DIVISION ONE:

Anselmians v Manchester

Bowdon v New Brighton

Glossop v Douglas (IOM)

Hoylake v Sefton

Northwich v West Park (St Helens)

Wigan v Liverpool St Helens

Winnington Park v Liverpool Collegiate