Weekend Football Fixtures
Friday 24th August 2018 @ 10:32 by Mark Phillip
Sports

EFL LEAGUE TWO:

Cambridge United v Cheltenham Town, Carlisle United v Crewe Alexandra, Colchester United v Northampton Town, Crawley Town v Bury, Forest Green Rovers v Swindon Town, Lincoln City v Notts County, MK Dons v Exeter City, Macclesfield Town v Mansfield Town, Morecambe v Oldham Athletic, Newport County v Grimsby Town, Tranmere Rovers v Port Vale, Yeovil Town v Stevenage

NATIONAL LEAGUE NORTH:

AFC Telford Utd v Chester, Blyth Spartans v Chorley, Boston United v Spennymoor Town, Brackley Town v York City, Curzon Ashton v Kidderminster Harriers, Darlington v Altrincham, FC United v Leamington, Guiseley v Nuneaton Borough, Hereford v Bradford Park Avenue, Southport v Ashton United, Stockport County v Alfreton Town

EVO-STIK PREMIER DIVISION:

Grantham Town v Scarborough Athletic, Hednesford Town v Gainsborough Trinity, Marine v Basford United, Nantwich Town v Lancaster City, South Shields v Stafford Rangers, Warrington Town v Stalybridge Celtic, Whitby Town v Witton Albion, Workington v Buxton

FA CUP PRELIMINARY ROUND:

AFC Darwen v Trafford, AFC Mansfield v Rainworth MW, Atherton Collieries v Colwyn Bay, Belper Town v Lincoln United, Brighouse Town v Parkgate, City of Liverpool v Glossop North End, Clitheroe v Sunderland RCA, Droylsden v Squires Gate, Dunston UTS v Pontefract Collieries, Frickley Athletic v Liversedge, Haughmond v Markey Drayton Town, Hyde United v Sheffield FC, Kendal Town v Selby Town, Kidsgrove Athletic v Ramsbottom United, Litherland Remyca v Leek Town, Loughborough Dynamo v Bottesford Town, Loughborough University v Cleethorpes Town, Morpeth Town v Marske United, Northampton Sileby Rangers v Wisbech Town, Ossett United v Mossley, Pickering Town v Colne, Prescott Cables v Irlam, Prestwich Heys v Radcliffe FC, Romulus v Newcastle Town, Runcorn Linnets v Maltby Main, Stamford v Peterborough Sports, Stocksbridge Park Steels v Bamber Bridge, Sutton Coldfield Town v Gresley FC, Tadcaster Albion v Shildon, Wednesfield v Chasetown

NORTH WEST COUNTIES FIRST DIVISION NORTH:

AFC Blackpool v Daisy Hill, Ashton Town v Lower Breck, Avro v Holker Old Boys, Bacup Borough v Garstang, Longridge Town v Shelley, Nelson v AFC Liverpool, St Helens Town v Cleator Moor Celtic, Steeton v Atherton LR

NORTH WEST COUNTIES FIRST DIVISION SOUTH:

Abbey Hulton United v St Martins, Alsager Town v Cammell Laird 1907, Cheadle Heath Nomads v New Mills, Eccleshall v Stone Dominoes, Ellesmere Rangers v Vauxhall Motors, Rylands v Cheadle Town, Stockport Town v FC Oswestry Town, Stone Old Alleynians v Barnton, Wythenshawe Amateurs v Sandwich United, Wythenshawe Town v Maine Road

MANCHESTER PREMIER LEAGUE:

Beechfield United v AFC Monton, Bolton County v Manchester Gregorians, Chadderton Reserves v Hindsford, Heyside v East Manchester, Rochdale Sacred Heart v Dukinfield Town, Royton Town v Old Altrinchamians, Stockport Georgians v Springhead