Weekend Football Fixtures
Thursday 22nd November 2018 @ 10:42 by Mark Phillip
Sports

FRIDAY:

NORTH WEST COUNTIES FIRST DIVISION NORTH:

Chadderton v Prestwich Heys

 

FA TROPHY THIRD QUALIFYING ROUND:

Darlington v AFC Telford United

 

SATURDAY:

EFL LEAGUE TWO:

Lincoln City v Mansfield Town, Cambridge United v Bury, Carlisle United v Forest Green Rovers, Cheltenham Town v Newport County, Colchester United v Exeter City, Crawley Town v Crewe Alexandra, Macclesfield Town v Yeovil Town, Morecambe v Notts County, Northampton Town v Grimsby Town, Port Vale v Swindon Town, Stevenage v MK Dons, Tranmere Rovers v Oldham Athletic

 

FA TROPHY THIRD QUALIFYING ROUND:

Altrincham v Bradford (Park Avenue), Blyth Spartans v Marske United, Alfreton Town v Farsley Celtic, Spennymoor Town v Halesowen Town, Stamford v Barwell, Hereford v FC United of Manchester, Brackley Town v Nuneaton Borough, Stratford Town v South Shields, Kidderminster Harriers v York City, Southport v Chester, Leamington v Witton Albion,  Ashton United v Boston United, Pickering Town v Yaxley or Ramsbottom United, Basford United v Curzon Ashton, Lancaster City v Guiseley, Stockport County v Chorley, Stalybridge Celtic v Workington, Lewes v Hemel Hempstead Town, Bedford Town v Worthing, Salisbury v East Thurrock United, Dorchester Town v Hungerford Town, Slough Town v Weston Super Mare, Poole Town v Dorking Wanderers, Weymouth v St Albans City, Concord Rangers v Wealdstone, Truro City v Greenwich Borough, Chippenham Town v Wingate & Finchley, Beaconsfield Town v Leiston, Hampton & Richmond Borough v Billericay Town,Eastbourne Borough v Dartford, Welling United v Dulwich Hamlet, Woking v Folkestone Invicta, Basingstoke Town v Torquay United, Carshalton Athletic v Walton Casuals, Royston Town v Needham Market, Hayes & Yeading United v Brightlingsea Regent,Gloucester City v Biggleswade Town, Horsham v Bath City, Oxford City v Chelmsford City

 

EVO-STIK PREMIER DIVISION:

Buxton v Bamber Bridge, Grantham Town v North Ferriby United, Hednesford Town v Mickleover Sports, Nantwich Town v Marine, Scarborough Athletic v Gainsborough Trinity, Warrington Town v Hyde United

 

EVO-STIK WEST:

Atheton Collieries v Widnes, Colne v Colwyn Bay, Droylsden v Ramsbottom United, Glossop v Trafford, Kendal Town v Chasetown, Kidsgrove Athletic v Radcliffe, Market Drayton Town v Skelmersdale United, Mossley v Leek Town, Prescot Cables v Clitheroe, Runcorn Linnets v Newcastle Town

 

THE FIRST DIVISION CUP THIRD ROUND:

AFC Blackpool v Ellesmere Rangers, Alsager Town v Sandbach United, Bacup Borough v Barnton, Carlisle City v Eccleshall, Maine Road v Garstang, Rylands v Avro, Vauxhall Motors v AFC Liverpool, Wythenshawe Amateurs v Cheadle Heath Nomads

 

NORTH WEST COUNTIES FIRST DIVISION NORTH:

AFC Darwen v Cleator Moor Celtic, Atherton LR v Steeton, Daisy Hill v St Helens Town, Longridge Town v Lower Breck, Nelson v Ashton Town, Shelley v Holker Old Boys

 

NORTH WEST COUNTIES FIRST DIVISION SOUTH:

Abbey Hulton United v Cammell Laird 1907, Cheadle Town v St Martins, New Mills v Stone Dominoes, Stockport Town v Wythenshawe Town